הדברה ירוקה אורגנית

מי מאתנו לא קם בוקר אחד וגילה שהבית שלנו מלא בנמלים? או בג’וקים? או שדווקא בבית שלנו מכל הבתים בשכונה דבורים החליטו לבנות כוורת? ועכברים החליטו להקים מושבה? כל אחד ואחת מאתנו היה צריך (או עוד יצטרך) להתמודד בחיים שלו עם מזיקים בבית. מזיקים זה שם כולל לג’וקים, עכברים, נמלים, זבובים, יתושים, דבורים, נחשים, חולדות ועוד הרבה חיות אחרות שמלכלכות לנו את הבית ופוגעות בהיגיינה ובאיכות החיים שלנו. בשביל להדביר את המזיקים מהבית שלנו אנחנו יכולים לעשות שימוש בהדברה מסוג הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – יתרונות של הדברה ירוקה על פני הדברה רגילה !!

הדברה ירוקה היא הדברה שנעשית על ידי חומרים טבעיים או חומרים אורגנים. בהדברה ירוקה אין שימוש בחומרים כימיקליים או רעלים וזהו ההבדל העיקרי בין סוג הדברה זה והדברה מסוג רגיל. הדברה רגילה היא בדרך הדברה שהמדביר משתמש במהלכה בהרבה חומרים חריפים וחזקים כמו למשל רעלים. לרוב החומרים של ההדברה הרגילה מזיקים לסביבה ובמקרים קיצוניים הם יכולים לסכן את הבריאות שלנו ושל ילדנו. על ידי כך שנדביר את הבית שלנו בהדברה ירוקה נגן על הבריאות שלנו ועדיין נצליח להכחיד את המזיקים.

הדברה ירוקה – במה הדברה ירוקה שונה מהדברה אורגנית

הדברה ירוקה דומה מאוד לשיטת הדברה אורגנית אך הן לא בדיוק אותה שיטה, ההדברה האורגנית היא הדברה שנעשית רק על ידי שימוש בחומרים אורגניים (חומר אורגני הוא חומר שיוצר בצורה אורגנית בלי כימיקליים או מעבדות). בניגוד לכך ההדברה הירוקה היא הדברה ידידותית לסביבה שניתן לעשות בה שימוש בחומרים שאכן הונדסו או הורכבו במעבדה. שתי צורות ההדברה הן טבעיות ועושות שימושים בחומרי מהטבע. בשתי סוגות ההדברה לא נעשה שימוש ברעלים מסוכנים או בחומרים חריפים. גם ההדברה הירוקה וגם ההדברה האורגנית הם שיטות הדברה שלא גורמות נזק לסביבה שלנו ולא מסכנות את הבריאות האישית שלנו. ההדברה הירוקה מתאימה במיוחד לאנשים שאכפת להם מאיכות הסביבה, וגם לאנשים שרוצים להדביר את הבית מבלי לסכן את הבריאות האישית שלהם ושל ילדיהם.

הדברה ירוקה לחצר

הדברה ירוקה לחצר

הדברה ירוקה – האם היא יעילה נגד עכברים?

הדברה ירוקה היא הדברה יעילה מאוד נגד כל סוגי המזיקים וגם נגד עכברים, כאשר מדבירים עכברים בשיטת ההדברה הירוקה לא מרעילים אותם, בעזרת ההדברה הירוקה המדביר יתפוס את העכברים. את העכברים תופסים בעזרת מלכודת שלא פוצעת או הורגת אותם אלא רק כולאת אותם. לאחד לכידת העכברים המדביר לוקח אותם מהבית שלנו ומשחרר אותם בשטח פתוח בטבע או בשטח מרוחק מבני אדם. כך אנחנו זוכים בבית נקי מעכברים והעכברים לא נפגעים אלא רק “עוברים דירה” למקום בו הם לא מפריעים לסדר הטוב ולא גורמים לאי נוחות רבה, לכלוך וזוהמה.

שירותי הדברה אורגנית

שירותי הדברה אורגנית

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו