שירותי הדברה

כיום אין בית שלא התברך ברהיטים או חפצים כאלה או אחרים מעץ. לאחר תקופה מסוימת של שהות בבית, אתם מגלים להפתעתכם, חורים ונזקים קטנים בחפצי העץ, אם מדובר על משקופי הדלת או רהיטים בסלון, ועוד.
זוהי עובדה, היו אצלכם טרמיטים ומכרסמים שגרמו לפגמים האלו. ישנם לא מעט בתים שעשויים מעץ, ואם טרמיטים יגיעו לאחד הבתים האלו, זו סכנה טוטאלית. המאכל העיקרי של הטרמיטים הוא עץ. כדי למצוא את הטרמיטים בצורה יעילה ומהירה, חשוב שהאדם ידע מידע מקיץ ויסודי עליהם. לכן, אם נתקלתם ב”עבודתם” של הטרמיטים –שירותי הדברה זהו הפתרון האידיאלי עבורכם. אם תנסו למצוא אותם בכוחות עצמכם, זה יהיה תהליך שיכול לקחת מספר חודשים, במידה ומצאתם. שירותי הדברה יעשו זאת באופן מידי ויחסכו זמן יקר שגרום לביתכם נזקים נוספים ורבים.

שירותי הדברה

שירותי הדברה

מזעור נזקים עתידיים

כדי למנוע כמה שיותר נזקים בעתיד, ומניעת הזמנת שירותי הדברה לעיתים תכופות, עליכם להקפיד על בית נקי ולפנות את האשפה מדי יום. ברגע שהאשפה מתמלאת, אתם מוכרחים לזרוק אותה. גם אזור של הפחים, חשוב שיהיה נקי ומצוחצח. במידה והאזורים לא יהיו נקיים, המזיקים יתחילו להגיע.
בנוסף, חשוב שתבצעו אטימות של אזורים מוסתרים ופתוחים, להציב רשתות, ועוד. במידה והגעתם לשלב שבו אתם מוכרחים להזמין הדברה, עליכם לברר אם ישנה אחריות בחברה, והאם יש לה ניסיון בתחום..

הדברה כימית או ירוקה

במידה והגעתם להחלטה עם המדביר, שתתבצע הדברה כימית, עליכם לקחת בחשבון שמדובר על חומרים רעילים ומסוכנים לכם, לדיירי הבית ואף לחיות המחמד. אותם חומרים משתייכים לרוב למשפחת הפריטרואידים, ועוד.
אם אתם רוצים לבצע הדברה ירוקה, מה שיותר מבוקש כיום, היא תהיה יעילה ולא תגרום לנזקים נוספים, אלא תמזער אותם כמה שיותר. אתם לא תצטרכו לצאת למספר שעות ארוכות מהבית או לדאוג שמה יקרה משהו לכם או לדיירים נוספים שחיים בבית.

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו